Shade

Agentka.cz Poděbrady  Manipulační dělníci ve výrobě

Manipulační dělníci ve výrobě

07.11.2019

Společnost ALLBAUTECH s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manipulační dělníci ve výrobě v lokalitě Poděbrady.

Zaměstnavatel ALLBAUTECH s.r.o.
Adresa pracoviště Kolínská 238
290 01 Poděbrady
GEO: 50.1255188, 15.115574
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 14 740 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Náplň práce: kompletace součástek, dělení materiálu, balení a manipulace.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav. Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny. Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, pracovitost. Bezúhonnost.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky, e-mailem nebo osobně - je nutné se předem telefonicky objednat na tel. čísle 727 970 822 v době od 9:00 do 15:00 hod.

již byla obsazena."

ID nabídky:  501216512