Shade

Agentka.cz Vsetín  Prodavač/ka do prodejny vodoinstalace

Prodavač/ka do prodejny vodoinstalace

12.08.2020

Společnost ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Prodavač/ka do prodejny vodoinstalace v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Smetanova 1477
755 01 Vsetín
GEO: 49.3351344, 17.9969948
Úvazek dělené směny
Plat 22 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi prodavač podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

PRODAVAČ/KA DO PRODEJNY VODOINSTALACE
POŽADUJEME: Částečnou znalost prodávaného sortimentu. Kladný a příjemný přístup k zákazníkům. spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Prodavač/ka v prodejně vodoinstalace
NABÍZÍME: Stravenky, penzijní příspěvek, příplatky za soboty, proplácení přesčasových hodin, 20 dnů dovolené, placené svátky, výrazná zaměstnanecká sleva při nákupu zboží na prodejnách.
PRVNÍ KONTAKT: Zašlete životopis na adresu: tkadlecova@elposvsetin.cz
Ov.: 10.8.

již byla obsazena."

ID nabídky:  501294336