Agentka.cz Hradec Králové  Pracovníci úklidu - pouze pro ozp

Pracovníci úklidu - pouze pro ozp

14.12.2019

Pracovní agentura Bartoň a Partner s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Pracovníci úklidu - pouze pro ozp v lokalitě Hradec Králové.

Agentura Bartoň a Partner s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Akademika Heyrovského 1171
500 03 Hradec Králové
GEO: 50.2018026, 15.8331528
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 10 950 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

PRACOVNÍCI ÚKLIDU - pouze pro OZP
- PP zkrácený na dobu neurčitou (možnost přizpůsobení délky pracovního úvazku dle potřeb pracovníka), nástup dle dohody, pracovní doba 7 - 13 hod, pouze v pracovních dnech
- Požadujeme: bezúhonnost
- Pozice je vyhrazena pro OZP
- Náplň práce: úklid společných prostor, kanceláří, soc. zařízení
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v pracovní dny mezi 7:30 - 16:00), kontaktní osoba: Dudák Martin PhDr., tel.: 735 171 157

již byla obsazena."

ID nabídky:  501344256

Další nabídky práce společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Hradec Králové »