Shade

Agentka.cz Kolín  Klientští pracovníci

Klientští pracovníci

07.11.2019

Společnost Československá obchodní banka, a. s. hledá nové zaměstnance na pozici Klientští pracovníci v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel Československá obchodní banka, a. s.
Adresa pracoviště Karlovo náměstí 71
280 02 Kolín
GEO: 50.028445, 15.2021029
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 23 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

První kontakt:
Cikánová Romana, ředitelka pobočky, tel.: 731 423 432, Po - Pá 10 - 16 hod,
e-mail: rcikanova@csob.cz.

Vhodné i pro OZZ.
Zástup za rodičovskou dovolenou s možným prodloužením.

Náplň práce:
Sevis příchozích klientů, sjednávání schůzek, prodej produktů, práce na pokladně jako zástup za nepřítomnou pokladní.

Požadavky:
SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík, samostatnost, iniciativa, aktivní přístup, základní znalost bankovních produktů výhodou.

Pracovní doba:
7:30 hod - 18 hod, různě dlouhé dny, 40 hod týdně.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravu, pojištění a penzi, Cafeterie 8100 Kč/ročně.

již byla obsazena."

ID nabídky:  501345792