Shade

Agentka.cz Vsetín  Vedoucí do prodejny vodoinstalace

Vedoucí do prodejny vodoinstalace

22.04.2020

Společnost ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí do prodejny vodoinstalace v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Smetanova 1477
755 01 Vsetín
GEO: 49.3351344, 17.9969948
Úvazek dělené směny
Plat 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

VEDOUCÍ DO PRODEJNY VODOINSTALACE
POŽADUJEME: Znalost prodávaného sortimentu. Schopnost komunikace a objednávání zboží u dodavatelů. Kladný a příjemný přístup k zákazníkům. Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost. Schopnost vedení kolektivu, základy administrativy.
NÁPLŇ PRÁCE: Vedoucí prodejny vodoinstalace.
NABÍZÍME: Příplatek za vedení prodejny. Stravenky, penzijní příspěvek, příplatky za soboty, proplácení přesčasových hodin, 20 dnů dovolené, placené svátky, výrazná zaměstnanecká sleva při nákupu zboží na prodejnách.
PRVNÍ KONTAKT: Zašlete životopis na adresu: tkadlecova@elposvsetin.cz
Ov.: 24.3.

již byla obsazena."

ID nabídky:  501347584