Agentka.cz Zlín  Sociální pracovník (u služby osobní asistence)

Sociální pracovník (u služby osobní asistence)

08.11.2019

Společnost "HANDICAP(?)" Zlín hledá nové zaměstnance na pozici Sociální pracovník (u služby osobní asistence) v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel "HANDICAP(?)" Zlín
Adresa pracoviště Padělky VI 1367
760 01 Zlín
GEO: 49.2325497, 17.6814279
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 21 000 až 23 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovník podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné

Náplň práce: přijímání nových uživatelů služby osobní asistence, agenda stávajících uživatelů, individuální plánování; vedení služby.
Požadavky: kvalifikace dle Zákona 108/2006 Sb., bezúhonnost, spolehlivost.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:30 hodin.

již byla obsazena."

ID nabídky:  501599232

Další nabídky práce společnosti "HANDICAP(?)" Zlín

Další nabídky práce v lokalitě Zlín »