Shade

Agentka.cz Opava  Obchodní specialista, specialistka

Obchodní specialista, specialistka

09.11.2019

Společnost NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku hledá nové zaměstnance na pozici Obchodní specialista, specialistka v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku
Adresa pracoviště Opava
GEO: 49.9387627, 17.9024582
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 40 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

KO: Grelová Alena, tel.: +420 702 202 123, e-mail: alena.grelova@nn.cz
Min. SŠ/SOU s maturitou, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B je podmínkou.
Koho hledáme? Kolegy, kteří mají obchodního ducha, nadšení do práce a chuť se dále učit. Usměvavé a komunikativní kolegy minimálně s maturitou. Zkušenosti z obchodu velkou výhodou.
Pracoviště Opava a okolí.
Náplň práce: práce s klienty společnosti, zjišťování jejich potřeb a navrhování řešení rozšiřování vlastní klientské sítě. Rozšiřování vlastní klientské sítě.
Naši obchodníci jednají s klienty osobně, velmi profesionálně se snahou poskytnout maximální klientský servis. To vše s pomocí a dohledem zkušeného manažera a kouče.
Nabízíme: atraktivní systém odměn (fixní a výkonová odměna).
Nejen vyhledávání nových klientů, ale také péči o stávající klienty společnosti, flexibilní pracovní dobu. Možnost seberealizace a rozvoj kariéry ve financích.
Pružná pracovní doba, zpravidla v rozmezí mezi 9:00 - 16:00 hod..

již byla obsazena."

ID nabídky:  501747456