Shade

Agentka.cz Bystřice pod Hostýnem  Vedoucí prodejny

Vedoucí prodejny

12.11.2019

Společnost COOP družstvo HB hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí prodejny v lokalitě Bystřice pod Hostýnem.

Zaměstnavatel COOP družstvo HB
Adresa pracoviště  121
768 41 Bystřice pod Hostýnem
GEO: 49.3712943, 17.6299569
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 500 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

Pracoviště Hlinsko pod Hostýnem
- Náplň práce: objednávky, přejímka zboží, skladování, oceňování zboží, obsluha v obslužném úseku
- požadujeme: vyučení v oboru výhodou, praxe vítána, základní znalosti na PC, potravinářský průkaz
- základní mzda + osobní ohodnocení, příspěvek na masáže, pro děti, po 2 letech příspěvek na penzijní připojištění, pracovní doba dle otevírací doby prodejny Po - So, 6:30-11:00 hod, Út-St 13:00-16:00 hod., Čt-Pá 12:30-16:00 hod., pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.) na čísle 775 773 011 a nebo zasílat životopisy na e-mail: tvrdonova@coophb.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  502001664