Shade

Agentka.cz Humpolec  Asistent v dopravě

Asistent v dopravě

20.11.2019

Společnost ICOM transport a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Asistent v dopravě v lokalitě Humpolec.

Zaměstnavatel ICOM transport a.s.
Adresa pracoviště Okružní 612
396 01 Humpolec
GEO: 49.5399326, 15.3452055
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi asistent podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní

Náplň práce: administrativní pomoc dispečinku, spolupráce při komunikaci s řidiči, plnění úkolů zadaných vedoucím.

Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, znalost MS Office, především MS Excel, organizační a komunikační dovednosti.

Nabízíme: zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, motivující mzdové ohodnocení, zázemí a benefity velké společnosti.

již byla obsazena."

ID nabídky:  502031104