Shade

Agentka.cz Chřibská  Skladník HV

Skladník HV

14.11.2019

Společnost AMANN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník HV v lokalitě Chřibská.

Zaměstnavatel AMANN s.r.o.
Adresa pracoviště  170
407 44 Chřibská
GEO: 50.1480773, 14.4889436
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 22 000 až 26 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: AMANN s.r.o., Dolní Chřibská č.p. 170, 407 44 Chřibská.
Požadujeme:
" Zodpovědnost, pracovitost
" Týmovou spolupráci

Náplň práce:
" Přejímá hotové výrobky z výroby.
" Zaskladňuje hotové výrobky dle dodacího listu do regálů.
" Balí zakázky dle expedičního příkazu, posílá k druhé kontrole, ukládá na palety připravené k expedici.
" Přeskladňuje pozice v rámci regálového skladu a podílí se inventurách.
" Montáž, plnění, balení a expedice stojanů a kitů pro maloobchod

Kontakt: telefonicky v pracovní dny 7:00-15:30 hod., popř. e-mailem (zaslání životopisu),
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Bartošová, vedoucí personalistiky

již byla obsazena."

ID nabídky:  502326016