Agentka.cz Vsetín  Pečovatel/ka (pracovníci v sociálních službách)

Pečovatel/ka (pracovníci v sociálních službách)

22.04.2020

Pracovní agentura Diakonie ČCE - středisko Vsetín hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Pečovatel/ka (pracovníci v sociálních službách) v lokalitě Vsetín.

Agentura Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Další nabídky této agentury »
Adresa Strmá 26
755 01 Vsetín
GEO: 49.3431205, 17.9991087
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 110 Kč
Nabízený plat je pro profesi pečovatel podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

PEČOVATEL/KA (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se základním či středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost a ochotu.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění péče o seniory v zařízení, tzn. dopomoc při stravování, oblékání, osobní hygieně+ další úkony péče; podpora seniorů při jednoduchých denních aktivitách; ve spolupráci s ostatními pomoc s úkoly souvisejícími se zajištěním chodu domova pro seniory (např. manipulace s jídlem, nádobím, prádlem). Práce zejména v odpoledních hodinách 14:00 - 19:00 (dle potřeb Domov a možností pracovníka). Práce vhodná i pro aktivní seniory či studenty.
NABÍZÍME: Příspěvek na obědy při odpracování min. 4 hod/den, smysluplná a užitečná práce, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, možnost dalšího prodloužení smlouvy.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Doubravová Marta, tel.: 739 244 872, případně emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz
Ov.: 30.3.

již byla obsazena."

ID nabídky:  502537984