Shade

Agentka.cz Jihlava  Operátor výrobníku

Operátor výrobníku

26.11.2019

Společnost Moravia Lacto a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor výrobníku v lokalitě Jihlava.

Zaměstnavatel Moravia Lacto a.s.
Adresa pracoviště Jiráskova 2430
586 01 Jihlava
GEO: 49.407858, 15.570271
Úvazek třísměnný provoz
Plat 22 500 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi operátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Jedná se o třísměnný provoz + občasné víkendy.
Náplň práce:
- po zapracování se na nižších pozicích výkon odborné práce ve výrobě
- obsluha plnících strojů a výrobní linky
Požadujeme:
- práce vyžadující nejen manuální zručnost, ale i logické a technické myšlení
Nabízíme:
Nabízíme:
- elektronické stravenky Edenred v hodnotě 90,-, 25 dnů dovolené, docházkový bonus 1000,- za každý odpracovaný měsíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění, prémie do výše 15 % každý měsíc, zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, platový postup v závislosti na odpracovaných letech, vysoké příplatky za víkendové směny, stabilní prostředí, řadu dalších benefitů…
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  502974720