Shade

Agentka.cz Pardubice  Pomocné práce

Pomocné práce

20.11.2019

Společnost Petr Habětínek hledá nové zaměstnance na pozici Pomocné práce v lokalitě Pardubice.

Zaměstnavatel Petr Habětínek
Adresa pracoviště Široká 153
530 02 Pardubice
GEO: 50.0197661, 15.7697462
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocné práce podprůměrný
Vzdělání Nižší střední odborné

Další informace

Místo výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce : Pomocné práce - halové prostory, úklid, stěhování, aj.
Požadujeme dobrý zdravotní stav a chuť pracovat
Práce vhodná spíše pro muže
První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo osobně - Široká 153, Pardubice.

již byla obsazena."

ID nabídky:  502989568

Další nabídky práce společnosti Petr Habětínek

Další nabídky práce v lokalitě Pardubice »