Shade

Agentka.cz Nýrsko  Pradlena, žehlířka

Pradlena, žehlířka

21.11.2019

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace hledá nové zaměstnance na pozici Pradlena, žehlířka v lokalitě Nýrsko.

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Adresa pracoviště  44
340 22 Nýrsko
GEO: 49.344007, 13.219528
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 18 000 až 18 500 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

POŽADUJEME: očkování proti žloutence typu B (s nástupem alespoň 2 dávky), výpis z rejstříku trestů
PRACOVNÍ DOBA: jednosměnný provoz - ranní směny, 1x za 3 týdny dopolední směna v sobotu
NÁPLŇ PRÁCE: svážení, praní, mandlování, třídění, rozvoz prádla
NÁSTUP: leden nebo únor 2020
MZDA: platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, pololetní odměny

již byla obsazena."

ID nabídky:  503184128

Další nabídky práce společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace