Agentka.cz Ústí nad Labem  Lékař/ka - vedoucí laboratoře fyziologie práce

Lékař/ka - vedoucí laboratoře fyziologie práce

21.11.2019

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem hledá nové zaměstnance na pozici Lékař/ka - vedoucí laboratoře fyziologie práce v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Adresa pracoviště Na Kabátě 229
400 11 Ústí nad Labem
GEO: 50.6822571, 14.0187187
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 53 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

Další informace

Místo výkonu práce: Na Kabátě 229 , Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž)
Měření, šetření a hodnocení k ověření podmínek vzniku onemocnění pro účely posouzení nemoci z povolání
Měření a hodnocení faktorů pracovního prostředí ke kategorizaci prací dle platné legislativy v ochraně a podpoře veřejného zdraví
Poradenská a konzultační činnost
Požadujeme:
Absolvent lékařské fakulty, základní atestace (zejm. v oboru hygiena a epidemiologie, případně pracovní lékařství) - vítána, ale není podmínkou
Dobrá znalost práce na PC
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
Aktivní řidič, držitel ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - Ústí nad Labem, Praha, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové
Obsluhovaná lokalita zejm. místně příslušné kraje
Nabízíme:
Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick day
Stravenky
Kontakt: na uvedený e-mail.

již byla obsazena."

ID nabídky:  503187456