Shade

Agentka.cz Hradec Králové  Recepční

Recepční

21.11.2019

Společnost VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Recepční v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o.
Adresa pracoviště U Koruny
500 02 Hradec Králové
GEO: 50.2124267, 15.8144983
Úvazek dvousměnný provoz
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

RECEPČNÍ
- PP na dobu určitou, jedná se o dvousměnný provoz, zkrácený úvazek 30,00 hod. týdně; práce pouze v pracovní dny pondělí až pátek; 6,25 hodinové směny
- Náplň práce: poskytování informací návštěvám, obsluha pobočkové ústředny, správa klíčového hospodářství, preventivní obchůzková činnost před ukončením pracovní doby
- Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování, čistý trestní rejstřík
- Nabízíme: výplatu mzdy nebo odměny v pevných termínech, a to na účet nebo složenkou; příspěvek na lázně a rehabilitace, příspěvek na rekreační pobyty dětí, zaměstnanecké bezúročné půjčky, možnost profesního růstu
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 7:00 - 15:00), kontaktní osoba: Drabina Pavel, tel.: 725 466 606, e-mail: pavel.drabina@vkus-bustan.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  503222784