Agentka.cz Tuchoměřice  Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

22.11.2019

Pracovní agentura PETRAMONT s.r.o., organizační složka hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků v lokalitě Tuchoměřice.

Agentura PETRAMONT s.r.o., organizační složka
Další nabídky této agentury »
Adresa U Špejcharu 351
252 67 Tuchoměřice
GEO: 50.13622, 14.274011
Úvazek třísměnný provoz
Plat 17 304 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - jedná se o skladové práce, příjem-výdej, uskladnění zboží, příprava zakázek, kontrola a třídení palet, obsluha manipulační skladové technik
Požadavky: základní vzdělání, spolehlivost, přesnost, časová flexibilita, průkaz VZV výhodou, ochovat pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00), dobrý zdravotní stav, příspěvek na stravování

již byla obsazena."

ID nabídky:  503415040

Další nabídky práce společnosti PETRAMONT s.r.o., organizační složka