Agentka.cz Hrušovany u Brna  Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

28.11.2019

Společnost 3dot a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení v lokalitě Hrušovany u Brna.

Zaměstnavatel 3dot a.s.
Adresa pracoviště Nádražní 25
664 62 Hrušovany u Brna
GEO: 49.0354453, 16.5915004
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 15 000 až 18 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi pomocní pracovníci podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

První kontakt: e-mailem, telefonicky (9-15h) nebo osobně v místě výkonu práce po domluvě

Krátkodobé zaměstnání.

Pozice: pracovník ve výrobě, zpracovaní materiálů
Požadujeme: - manuální zručnost, časová flexibilita, ochota učit se a pracovat
Popis pozice: - zpracování velkoplošných tisků, řezání, stříhání, očkování
kompletace drobných konstrukcí , montování, vrtání
manuální práce

Kontaktní osoba: Ing. Kučerová Eva , kucerova@tridot.cz
Místo výkonu práce: Nádražní 25, Hrušovany u Brna

již byla obsazena."

ID nabídky:  504114944

Další nabídky práce společnosti 3dot a.s.

Další nabídky práce v lokalitě Hrušovany u Brna »