Agentka.cz Hradec Králové  Provozní elektrikář / elektrikářka

Provozní elektrikář / elektrikářka

28.11.2019

Společnost ZVU Kovárna a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Provozní elektrikář / elektrikářka v lokalitě Hradec Králové.

Zaměstnavatel ZVU Kovárna a.s.
Adresa pracoviště Za Škodovkou 893
500 04 Hradec Králové
GEO: 50.2164113, 15.8049516
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi elektrikář podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Další informace

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Náplň práce: opravy a údržba strojů a zařízení
- Požadujeme: vyučení v oboru elektrikář; platné oprávnění dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
- Nabízíme: podnikové stravování; příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené,
- V případě Vašeho zájmu kontaktujte paní Zuzanu Slezákovou, e-mail: zslezakova@kovarna.cz,t el.725 168 203 (ve všední dny 8 - 10 hod)

již byla obsazena."

ID nabídky:  504154112