Agentka.cz Liberec  Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) (Tavič)

30.11.2019

Společnost DGS Druckguss Systeme s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) v lokalitě Liberec.

Zaměstnavatel DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Adresa pracoviště Volgogradská 205
460 10 Liberec
GEO: 50.7556698, 15.0335033
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 25 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha, údržba a doplňování tavících pecí
- rozvoz tekutého kovu
- zámečnické práce
- manipulace s VZV a jeřábem
POŽADAVKY:
- SOU - vyučen
- VZV a jeřáb
- fyzická zdatnost, časová flexibilita, zručnost, zkušenosti se svařováním
- praxe ve slévárenském provozu výhodou
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na dovolenou, vánoční odměny, společenské a sportovní akce
Hlásit se emailem nebo telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  504452608