Shade

Agentka.cz Brno  Administrátor/ka, prodejce produktů

Administrátor/ka, prodejce produktů

05.12.2019

Společnost TML, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Administrátor/ka, prodejce produktů v lokalitě Brno.

Zaměstnavatel TML, a.s.
Adresa pracoviště Zábrdovická 25
615 00 Brno
GEO: 49.202389, 16.629142
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi administrátor podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

První kontakt e-mailem
Náplň práce:
- Administrativa - práce na PC převážně se systémem Pohoda (přijímání a zpracování objednávek klientů, fakturace), NUTNÁ ZNALOST POHODY
- prodej, nabídka našich produktů - akvizice nových klientů, grafická a textová tvorba nabídek pro velké odběratele (distribuční nabídky) a další obchodní činnost
- tvorba prezentací nových produktů a akčního zboží a s tím související podpora prodeje
- péče o stávající klientské sítě
Požadujeme:
- velmi dobrá znalost Microsoft Word a Excel (význam netištěných znaků, vzorce, tabulky)
- znalost software Pohoda alespoň na uživatelské úrovni - bude dále rozvíjena
- znalost azbuky výhodou, anglický jazyk na komunikační úrovni výhodou
- bystré a samostatné uvažování, komunikativnost, pečlivost
- psaní všemi deseti
Nabízíme:
- firemní benefity, stravenky, příspěvky na dovolenou, masáže, kulturu, nejrůznější kurzy.
- 8,5 hod pracovní doba/den, případné přesčasy propláceny

již byla obsazena."

ID nabídky:  504784896