Shade

Agentka.cz Praha  Pracovník/nice hospodářské správy

Pracovník/nice hospodářské správy

14.12.2019

Společnost Zeměměřický úřad hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník/nice hospodářské správy v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel Zeměměřický úřad
Adresa pracoviště Pod sídlištěm 1800
182 00 Praha
GEO: 50.125224, 14.456119
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 21 260 až 31 240 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSV
Požadujeme Práce s PC

Náplň práce: administrativní zabezpečení všech agend hospodářské správy, samostatné fakturační práce, agenda odpadového hospodářství.
Požadujeme spolehlivost, samostatnost a aktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti.
Nabízíme: platová třída 10, po zapracování je možné na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, FKSP, závodní stravování, pružná pracovní doba.

již byla obsazena."

ID nabídky:  504834560