Shade

Agentka.cz Milín  Odborný/á pracovník/ce VŠ

Odborný/á pracovník/ce VŠ

07.12.2019

Společnost Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany hledá nové zaměstnance na pozici Odborný/á pracovník/ce VŠ v lokalitě Milín.

Zaměstnavatel Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany
Adresa pracoviště  71
262 31 Milín
GEO: 49.632271, 14.021553
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC

Další informace

Pozice: odvorný/á pracovník/ce VŠ
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání chemického nebo přírodovědného směru
- Schopnost samostatné práce
- Prezentační schopnosti, znalost MS Office
- Komunikační znalost angličtiny
- Morální bezúhonnost, spolehlivost
- Fyzická a psychická odolnost (standardní je používání osobních ochranných prostředků)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Praktické zkušenosti a znalost instrumentálních analytických technik
(GC/LC-MS; IČ) výhodou
Náplň práce:
Práce na uvedené pozici je vysoce variabilní, převážně zaměřená na řešení výzkumných úkolů Ústavu, plnění zakázek pro externí zákazníky (např. testování ochranných prostředků a dekontaminačních systémů), provádění laboratorních analýz ve stacionárních i mobilních laboratořích, přednáškovou a školící činnost.
Zaměstnanecké výhody: kurz angličtiny na pracovišti; 5 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace, kulturní akce); možnost dalšího vzdělávání
Nástup od 1.1.2020. Mzda: 25 000,- Kč ( nástupní )
Kontakt:Soukupová L., tel.: 318 600 200 v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hod., e-mail: soukupova@sujchbo.cz
Místo výkonu práce:Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i.
Kamenná č.p. 71, Milín

již byla obsazena."

ID nabídky:  505210880