Shade

Agentka.cz Praha  Area Sales Manager, originální společnost

Area Sales Manager, originální společnost

11.12.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Area Sales Manager, originální společnost v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 70 000 až 90 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manager průměrný
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Čeština - C2 - expert
Angličtina - B2 - pokročilý

Máte zkušenost na obchodní pozici s prodejem léků na předpis?

Chcete vést svůj tým a předávat jim své zkušenosti?

Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost pracovat v prestižní farmaceutické společnosti na pozici

Area Sales Manager!

Náplň práce:

- vedení týmu farmaceutický reprezentantů
- školení týmu pro dosažení výsledů v daném regionu
- spolupráce s marketingovýcm oddělením
- plánování a dosahování obchodních cílů
- kooperace s Key account manažery
- zaměření se na jednotlivé nemocnice
- dodržovat nastavené standarty v dané oblasti
- nastavit efektivní spolupráci s manažery v daném regionu

- 5 Týdnů dovolené
- 10 Sick days
- Stravenky
- Multisport karta
- Notebook, telefon
- Penzijní a životní připojištění
- Automobil

již byla obsazena."

ID nabídky:  505358080