Agentka.cz Šenov u Nového Jičína  Obsluha strojů na zpracování čaje

Obsluha strojů na zpracování čaje

01.02.2020

Společnost VITTO TEA BOARD, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha strojů na zpracování čaje v lokalitě Šenov u Nového Jičína.

Zaměstnavatel VITTO TEA BOARD, s.r.o.
Adresa pracoviště Školní 691
742 42 Šenov u Nového Jičína
GEO: 49.6056468, 18.0068319
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 688 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

z: 12.12.2019 a: 18.12.2019 Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu a cizince.

Náplň práce:
- obsluha výrobních strojů na balení čaje
- podíl na zajištění plynulého chodu výroby
- manipulace s výrobky
Požadujeme:
- kvalifikaci práce na stroji IMA C21
- zodpovědný přístup k práci
- výbornou docházku
- manuální zručnost
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- vstřícné jednání
- možnost profesního růstu

Kontakt: písemně na e-mail: hubert.musial@vittotea.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  505640960