Agentka.cz Liberec  Technický obchodní zástupce s angličtinou

Technický obchodní zástupce s angličtinou

18.12.2019

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Technický obchodní zástupce s angličtinou v lokalitě Liberec.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Liberec
GEO: 50.7670199, 15.0561346
Úvazek plný
Plat 35 000 až 65 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi obchodní zástupce podprůměrný
Vzdělání Vyšší odborné
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Pohybujete se v automobilovém průmyslu už několik let? Jste samostatný obchodník, který se domluví plynně anglicky a hledáte nové uplatnění?

Hledáme nového kolegu na pozici: Technický obchodní zástupce - LIBERECKÝ KRAJ

Náplň práce:
- nabídka a prodej našeho produktu zákazníkům působícím v automotive
- akvizice nových klientů na českém a německém trhu
- rozvoj stávajících klientů v České republice a v Německu
- plnění daných cílů
- cestování

Služební vůz
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní spoření
Stravenky
Home office / kancelář Liberec
13 plat
Bonusy
Notebook, mobilní telefon
Mezinárodní společnost s rodinným nekorporátním zázemím
Osobnostní rozvoj a karierní možnosti založené na ochotě se učit
Použití cizích jazyků na denní bázi, možnost jazykových kurzů

již byla obsazena."

ID nabídky:  506187520