Shade

Agentka.cz Bílovec  Kontroloři kvality

Kontroloři kvality

20.01.2020

Společnost MASSAG, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Kontroloři kvality v lokalitě Bílovec.

Zaměstnavatel MASSAG, a.s.
Adresa pracoviště Opavská 272
743 01 Bílovec
GEO: 49.758204, 18.004245
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 18 000 až 19 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC

Z: 17.12.2019. a: 14.1.2020. Místo výkonu práce Bílovec. Osobní kontakt od 9:00 hod. do 11:00 hod.a od 12:00 hod. do 14:00 hod. na adrese Opavská 272, Bílovec.
Náplň práce: komplexní zajištění kvality ve výrobní firmě dle požadavků automobilového průmyslu - kontrola a měření vyráběných dílů.
Požadavky: znalost práce s měřidly, orientace ve výkresové a technické dokumentaci, znalost práce na PC, důslednost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru výhodou.
Zaměstnanecjé výhody: odborná školení, osobní ohodnocení, týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky.
Kontaktní osoba: Petr Jaroš, telefonicky od 8:00 hod. do 14:00 hod. na čísle 602 524 333, e-mailem: personalni@massag.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  506718208