Shade

Agentka.cz Teplice  Manažer zakázky pro region Teplice

Manažer zakázky pro region Teplice

21.10.2009

Společnost SECURITAS ČR s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Manažer zakázky pro region Teplice v lokalitě Teplice.

Zaměstnavatel SECURITAS ČR s.r.o.
Adresa pracoviště Masarykova třída 1208
415 01 Teplice
GEO: 50.653097, 13.847605
Úvazek plný, neurčeno
Plat 16 000 až 20 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Náplň práce:
komunikace se zákazníky, zodpovědnost za vedení zaměstnanců a chod střežených objektů,
zodpovědnost za zpracování podkladů pro mzdy a fakturaci, zodpovědnost za plnění rozpočtu,
Požadujeme:
středoškolské vzdělání, zkušenosti s vedením lidí, obchodní zkušenosti, zkušenosti s rozpočtovým hospodařením výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, bydliště v Teplicích výhodou, aktivní znalost anglického jazyka výhodou, časová flexibilita nutností, organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost.
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, notebook, služební telefon,
Nástup: dohodou.
V případě, že Vás naše nabídka oslovila kontaktujte nás prosím na některém z níže uvedených kontaktů.
SECURITAS ČR s.r.o.
Veronika Jáchimová
Pod Pekárnami 2/878, 190 02 Praha 9
Tel: 284 017 187, Fax: 271 772 999

již byla obsazena."

ID nabídky:  50733312