Shade

Agentka.cz Kolín  Vedoucí sociální pracovnice

Vedoucí sociální pracovnice

20.01.2020

Společnost SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí sociální pracovnice v lokalitě Kolín.

Zaměstnavatel SeneCura SeniorCentrum Kolín s.r.o.
Adresa pracoviště Smetanova 1000
280 02 Kolín
GEO: 50.0246451, 15.2047176
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 33 000 až 33 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi sociální pracovnice podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

První kontakt:
Menšíková Marta Mgr. DiS., tel.: 602 231 233,
e-mail: m.mensikova@senecura.cz
osobně: SeneCura SeniorCentrum Kolín, Smetanova 1000, úterý 9 - 10 hod.

Náplň práce:
Zabezpečovat základní soc.agendu včetně dokumentace standardů kvality péče; řešit sociálně právní problémy klientů; účastnit se jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů; vést potřebnou evidenci agendy, písemnosti a korespondenci v záležitostech klientů; provádět výpočet a realizaci úhrad za pobyt v zařízení a vyplácení důchodů; koordinovat a metodicky vést pracovníky při individuálním plánování...

Požadavky:
Odpovídající vzdělání pro sociálního pracovníka v souladu se zákonem o sociálních službách č. 108 z roku 2006, § 110
Praxe v oboru výhodou.

Co vám můžeme nabídnout:
Zajímavé platové podmínky, zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv, nové prostředí, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, poukázky Flexi Pass, služební telefon.

již byla obsazena."

ID nabídky:  508271872