Shade

Agentka.cz Opava  Vedoucí ekologie

Vedoucí ekologie

05.02.2020

Společnost OSTROJ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Vedoucí ekologie v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel OSTROJ a.s.
Adresa pracoviště Těšínská 1586
746 01 Opava
GEO: 49.929401, 17.929764
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 32 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi vedoucí podprůměrný
Vzdělání Vysokoškolské

KO: Ing. Daniela Krybusová, tel.: +420 553 872 176, 605 961 560, email: krybusova@ostroj.cz
Požadujeme:
- VŠ - technický směr (ekologie, BOZP).
- Praxe alespoň 2 roky na obdobné pozici v oblasti ekologie.
- Teoretické a praktické zkušenosti v oblasti BOZP a PO výhodou.
- Výborné organizační, komunikační a argumentační schopnosti.
- Výborné PC dovednosti (MS Office, Outlook, PowerPoint, Internet), SAP výhodou.
- ŘP skupiny B.

Nabízíme:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

MOŽNÝ NÁSTUP: 1.3.2020, případně dohodou.

Náplň práce:
- Metodické řízení agendy na úseku ŽP.
- Koordinace dodržování stanovených limitů vyplývajících z legislativy ŽP v a.s.
- Analyzování dopadů legislativy ŽP na a.s.
- Zajištění dohledu nad plněním legislativy ŽP v a.s.
- Koordinace výrobních divizí v oblasti ekologie.
- Provádění pravidelných školení v oblasti ekologie.
- Příprava a vyhodnocování výběrových řízení na služby v oblasti ŽP.
- Zajišťování agendy nakládání s chemickými látkami, odpadového hospodářství, ochrany ovzduší, vodohospodářství, obalového hospodářství.
- Zajišťování agendy prevence závažných havárií.
- Příprava Smluv o dílo (připomínkování, schvalování).
- Zajišťování údržby a péče o venkovní vegetaci v areálu.
- Řízení běhu sběrného dvora v areálu společnosti.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera

již byla obsazena."

ID nabídky:  508739584