Agentka.cz Přelouč  Konstruktér/ka - technolog/technoložka - normovač/ka

Konstruktér/ka - technolog/technoložka - normovač/ka

22.04.2020

Společnost SVOS, spol. s r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Konstruktér/ka - technolog/technoložka - normovač/ka v lokalitě Přelouč.

Zaměstnavatel SVOS, spol. s r.o.
Adresa pracoviště Chrudimská 1663
535 01 Přelouč
GEO: 50.0307312, 15.5801423
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 30 000 až 45 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi konstruktér podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Angličtina - Aktivní
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Místo výkonu práce Přelouč.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- návrh konstrukce částí vozidel, zpracování konstrukční a výrobní dokumentace, příprava dokumentace pro zkoušení vozidel
Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání technického směru strojního zaměření
- praxe v oboru minimálně 5 let
- schopnost práce v CAD - znalost Inventor, AutoCad
- znalost konstrukce osobních, nákladních vozidel
- technická představivost a manuální zručnost
- znalost AJ výhodou
- zpracovávání cenových nabídek a kalkulace nákladů
- orientace v konstrukční dokumentaci, materiálech a normách
- znalost práce s MS Office
- znalost práce s IS Helios výhodou
- komunikativnost, týmová práce, kreativnost a pečlivost
Zaměstnanecké výhody:
- samostatnou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
- možnost vzdělávání a rozvoje
- příspěvek na stravování
- služební mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené a další benefity
První kontakt e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  508781568