Shade

Agentka.cz Praha  Skladník ve skladu prodejní galerie MOSER

Skladník ve skladu prodejní galerie MOSER

22.01.2020

Společnost MOSER, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník ve skladu prodejní galerie MOSER v lokalitě Praha.

Zaměstnavatel MOSER, a.s.
Adresa pracoviště Na příkopě 393
110 00 Praha
GEO: 50.0849565, 14.4242178
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 27 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

MÍSTO VÝKONU : Na příkopě č.p. 393/11, Staré Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Delinčáková Dana, tel. 8-15 - PO-PÁ : 353516127, 722906220, e-mail: delincakova@moser-glass.com

Požadavky na uchazeče:

- Min. výuční list, obor nerozhoduje, nejlépe ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- Uživatelská znalost na PC
- Týmová spolupráce
- Spolehlivost, zodpovědnost a důslednost
- Výpis RT

Náplň práce:

- Fyzické zaskladňování/vyskladňování hotových výrobků
- Zpracování dokumentace - příjemky a výdejky výrobků do systému
- Správa a využívaní interního skladového systému
- Důraz na kvalitu práce

Zaměstnanecké výhody : Dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, stravování formou stravenek.

již byla obsazena."

ID nabídky:  509505024