Shade

Agentka.cz Poděbrady  Pracovník koupelnového studia

Pracovník koupelnového studia

11.02.2020

Společnost Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Pracovník koupelnového studia v lokalitě Poděbrady.

Zaměstnavatel Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
Adresa pracoviště Poděbradská 169
290 01 Poděbrady
GEO: 50.130943, 15.071258
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 20 000 až 25 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Náplň práce: komunikace se zákazníky, zpracování cenové kalkulace, návrh koupelen a tvorba 3D vizualizací.

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání - nejlépe technického nebo ekonomického směru, dobrá znalost práce na PC (znalost programu ViSoft nebo CAD Decor výhodou), komunikační a prodejní dovednost, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, znalost koupelnového sortimentu výhodou (obklady, dlažby, zařizovací předměty), ŘP sk.B.

Nabízíme: práci na HPP, zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu.

již byla obsazena."

ID nabídky:  512092416