Shade

Agentka.cz Opava  Manipulační dělník-ce

Manipulační dělník-ce

13.02.2020

Společnost OSTROJ a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Manipulační dělník-ce v lokalitě Opava.

Zaměstnavatel OSTROJ a.s.
Adresa pracoviště Těšínská 1586
746 01 Opava
GEO: 49.929401, 17.929764
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 130 Kč
Nabízený plat je pro profesi dělník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, e-mail: tumova@ostroj.cz.
Požadujeme: SOU ve strojírenském oboru výhodou, oprávnění pro řidiče manipulačního vozíku 5t výhodou, ochota pracovat ve 2směnném provozu.
Náplň práce: provádí kontrolu funkčnosti zdvihacího zařízení, obsluhuje vysokozdvižný vozík, mostové a sloupové jeřáby dálkovým ovládáním, provádí převoz a manipulaci s materiálem a polotovary, provádí údržbu, úklid a očistu zdvihacího zařízení, provádí manipulaci s paletovým vozíkem, eviduje a ukládá materiál.
Nabízíme: zaměstnání v silné a prosperující české společnosti, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.
Nástup možná ihned.

již byla obsazena."

ID nabídky:  512601344

Další nabídky práce společnosti OSTROJ a.s.