Shade

Agentka.cz Zábřeh  Technolog/žka strojírenský/á

Technolog/žka strojírenský/á

13.02.2020

Společnost Slovácké strojírny, a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Technolog/žka strojírenský/á v lokalitě Zábřeh.

Zaměstnavatel Slovácké strojírny, a.s.
Adresa pracoviště Československé armády 878
789 01 Zábřeh
GEO: 49.877013, 16.8841876
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 28 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technolog podprůměrný
Vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadujeme Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Další informace

Požadujeme:
- vzdělání ŠŠ, technický směr podmínkou,
- praxe ve funkci technloga výhodou
- komunikativní znalost AJ - výhodou
- flexibilitu, komunikativnost, odolnost vůči stresu, samostatnost a odpovědnost,
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Exel),
- bezúhonost, zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň:
- zabezpečuje technologickou přípravu výroby v oblasti technologie lisování a tváření závodu Zábřeh
- zpracovává technologické postupy včetně zajištění nástrojů a přípravků
- kontroluje dodržování technologické kázně ve výrobě

Pracovní doba 5.50-14.20, lze upravit dle potřeby. Pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování možno prodloužit na dobu neurčitou. Výhody: podnikové stravování.
Zájemci o pracovní pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis k pracovní pozici na kontakt:
Lenka Balcárková - email: Balcarkova.Lenka@sub.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

již byla obsazena."

ID nabídky:  512771072