Shade

Agentka.cz Stonařov  Automechanik

Automechanik

15.02.2020

Společnost AUTOPRESTO.CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Automechanik v lokalitě Stonařov.

Zaměstnavatel AUTOPRESTO.CZ s.r.o.
Adresa pracoviště  236
588 33 Stonařov
GEO: 49.2870599, 15.5830873
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi automechanik podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)
Požadujeme Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Další informace

Požadavky:
- ukončené stř. odb. vzdělání s výučním listem (automechanik nebo příbuzný obor)
- praxe v oboru
- ŘP sk. B (B+E výhodou)
- uživ. znalost práce na PC
- zdravotní způsobilost
- komunikační schopnosti, zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, odpovědnost při plnění úkolů, flexibilita
Náplň práce:
- diagnostika, a opravy mechanických a elektrických součástí osobních a užitkových automobilů (převážně koncernu VAG a PSA)
Nabízíme:
- stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  512905984

Další nabídky práce společnosti AUTOPRESTO.CZ s.r.o.