Agentka.cz Ústí nad Labem  Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (Mistr)

15.02.2020

Společnost SEVEROTISK s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech v lokalitě Ústí nad Labem.

Zaměstnavatel SEVEROTISK s.r.o.
Adresa pracoviště Mezní 3312
400 11 Ústí nad Labem
GEO: 50.681552, 14.03487
Úvazek nepřetržitý provoz
Plat 21 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi technici podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce: Mezní 3312/7, Ústí nad Labem - Severní Terasa.
Náplň práce:
* organizace práce ve svěřeném úseku
* řízení výrobního plánu a jednotlivých zakázek podle údajů ve výrobním příkaze
* zodpovědnost za plnění cílů
* kontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnic
* vedení podřízených - rozdělení a kontrola práce, evidence docházky, zaškolení nováčků atd.

Požadujeme:
* polygrafické vzdělání podmínkou
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost

Nabízíme:
* nástup DLE DOMLUVY
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 70Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodin. směny)
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru o 1,5 dovolené navíc na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční odměna v závislosti na plnění plánu společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
Kontakt:
* Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349, emailem petra.klimova@severotisk.cz nebo svůj životopis odevzdejte u nás na vrátnici (adresa je Mezní 3312/7, 400 11 Ústí nad Labem).

již byla obsazena."

ID nabídky:  513141248