Agentka.cz Klatovy  Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka

Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka

20.02.2020

Společnost TRAST KLATOVY, s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladník/ce ve velkoobchodu, prodavač/ka v lokalitě Klatovy.

Zaměstnavatel TRAST KLATOVY, s.r.o.
Adresa pracoviště Plzeňská 669
339 01 Klatovy
GEO: 49.3978693, 13.2926914
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 15 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

Velkoobchod s kancelářskými potřebami
POŽADUJEME: komunikativnost, zájem o profesi, flexibilitu
NÁPLŇ PRÁCE: výdej zboží ze skladu, příjem zboží na sklad, objednávky (případně rozvoz zboží), práce se zákazníky
PRACOVNÍ DOBA: pondělí - pátek 7:30 - 16:00 hodin, víkendy a svátky volné
NABÍZÍME: 50% příplatek na stravování, penzijní připojištění, služební telefon s internetem, 23 dní dovolené
MZDA: základ 15 800 Kč
KONTAKT: Karel Riegl, tel. 376 316 818, riegl@trast-klatovy.cz

již byla obsazena."

ID nabídky:  513169664