Shade

Agentka.cz Zlín  Účetní

Účetní

21.02.2020

Společnost Audit.brychtová a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Účetní v lokalitě Zlín.

Zaměstnavatel Audit.brychtová a.s.
Adresa pracoviště Potoky 5431
760 01 Zlín
GEO: 49.2243782, 17.6713266
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 17 800 Kč
Nabízený plat je pro profesi účetní podprůměrný
Vzdělání ÚSV

Další informace

Náplň práce: vedení jednoduchého a podvojného účetnictví
Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru účetnictví, ekonomiky (vhodné i pro absolventy), základní znalost účetnictví a daňové problematiky, znalost práce s PC, MS Office (Excel, Word), spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, znalost programu Ekonom nebo Pohoda výhodou
Nabízíme: možnost karierního postupu, perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti, možnost uplatnění získaných zkušeností, možnost dalšího rozvoje a vzdělání, výkon práce v centru města Zlína
Nástup: 01.04.2020 s možností zaučení již v březnu

již byla obsazena."

ID nabídky:  513896192