Skladníci

03.03.2020

Společnost RONAS s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Skladníci v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm.

Zaměstnavatel RONAS s.r.o.
Adresa pracoviště 1. máje 2631
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
GEO: 49.462187, 18.128314
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 20 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Střední odborné (vyučen)

Další informace

SKLADNÍCI
POŽADUJEME: střední odborné nebo SŠ vzdělání (v oboru strojírenství)
- řidičské oprávnění sk B, C (nebo T)
- samostatnost, aktivní přístup k plnění úkolů
Výhodou bude, pokud budete mít - pracovní zkušenosti ze stejné nebo obdobné pozice,
vzdělání v oboru strojírenství, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku (do 5t).
NÁPLŇ PRÁCE: práce v jednosměnném provozu - zajištění chodu skladu hutního a režijního materiálu a hotových výrobků na provozu Nástrojárny, zpracování a navádění dat z oblasti nákupu a provozu skladů do informačního systému K2, příprava podkladů pro dělení hutního materiálu a provádění dělení materiálu na strojní pile. Převoz forem mezi provozy Nástrojárna a Lisovna, zajištění nakládky a vykládky pro Nástrojárnu (pomocí vysokozdvižného vozíku).
NABÍZÍME: zázemí stabilní české společnosti, rozvoj potřebných znalostí a dovedností pro výkon své pozice, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, stravenky,
5 týdnů dovolené, sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda od 20 000 Kč. Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 575 751 211 nebo e-mailem na h.cabova@ronas.com

již byla obsazena."

ID nabídky:  515427584