Shade

Agentka.cz Česká Lípa  Obchodní manažer - nerostné suroviny

Obchodní manažer - nerostné suroviny

06.03.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obchodní manažer - nerostné suroviny v lokalitě Česká Lípa.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Česká Lípa
GEO: 50.6866491, 14.5371282
Úvazek plný
Plat 70 000 až 100 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi manažer průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Němčina - B2 - pokročilý
Angličtina - B2 - pokročilý

Máte zkušenosti v oblasti obchodu, ideálně z vedoucí pozice? Orientujete se na trhu s písky - stavebnictví, slévárenství, sklářství? Mluvíte plynně německy a hledáte novou pracovní výzvu?

Hledáme nového OBCHODNÍHO MANAŽERA!

Co Vás čeká:

- komunikace se zákazníky (vyjednávání cen, příprava smluv, účast na auditech)
- akvizice nových zákazníků
- řízení menšího týmu obchodních zástupců a pracovníků expedice (10 lidí)
- komunikace v němčině
- pravidelný reporting a plánování obchodní strategie
- spolupráce s výrobou a kvalitou

Automobil pro soukromé účely
5 týdnů dovolené + 3 Sick days
Stravenky v hodnotě 105 Kč
13 plat
Roční bonus
Mobil
Notebook
Jazykové kurzy
Příspěvek na důchodové a životní pojištění
Pohodová firemní atmosféra
Možnost dalšího vzdělávání
Firemní akce

již byla obsazena."

ID nabídky:  515758080