Agentka.cz Vsetín  Všeobecná zdravotní sestra bez odborného dohledu

Všeobecná zdravotní sestra bez odborného dohledu

12.08.2020

Společnost Domov Jitka o.p.s. hledá nové zaměstnance na pozici Všeobecná zdravotní sestra bez odborného dohledu v lokalitě Vsetín.

Zaměstnavatel Domov Jitka o.p.s.
Adresa pracoviště Jasenická 1362
755 01 Vsetín
GEO: 49.3363957, 18.0207201
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 25 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi zdravotní sestra podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC

Další informace

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU
Možnost prodloužení doby určité, možnost zkráceného úvazku
Požadujeme: zdravotní způsobilost, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, zkušenost z práce s osobami s kombinovaným zdravotním postižením / výhodou, praxe v oboru min. 1 rok / výhodou, ne podmínkou /, základní počítačovou gramotnost / orientace v programu IS Cygnus výhodou / , komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, rozhodnost, flexibilita a trpělivost, zkušenost z práce s osobami s kombinovaným zdravotním postižením / výhodou /, řidičský průkaz skupiny B - výhodou, ostatní požadavky v souladu se zákony o zdravotních a sociálních službách
Náplň práce: provádění činností na základě indikace ošetřujících lékařů, a dle náplně práce, vedení zdravotní dokumentace a výkazů zdravotních úkonů s vyúčtováním na pojišťovny, doprovod / asistence / klientů k ošetření u lékaře, týmová spolupráce s pracovníky sociálních služeb a ostatními pracovníky při tvorbě plánů péče a individuálních plánů klientů, náplň práce v sociální části je v souladu s náplní práce pracovníků v sociálních službách
Nabízíme: Poskytnutí příspěvku na stravování, možná úprava prac. doby s ohledem na děti, práce v malém kolektivu
První kontakt: e-mailem na: info@domovjitka.cz - k přihlášce uchazeč o místo připojí motivační dopis a strukturovaný životopis, ve kterém je uveden přehled dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností. V případě dotazů využijte telefonický kontakt na čísle: 605 875 095
Ov.: 10.8.

již byla obsazena."

ID nabídky:  516639488