Agentka.cz Praha  BRIGÁDA na RECEPCI, 10 hodin týdně, 150 Kč

BRIGÁDA na RECEPCI, 10 hodin týdně, 150 Kč

19.03.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici BRIGÁDA na RECEPCI, 10 hodin týdně, 150 Kč v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek zkrácený
Vzdělání Vysokoškolské
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý
Čeština - C1 - aktivně

Chcete získat zkušenost z firemní recepce? Můžete docházet 10 hodin týdně převážně od 16:00 do 18:00? Pokud odpovídáte ano, zašlete nám svůj životopis na brigádu na recepci.

Náplň práce:
* Zajištění bezproblémového chodu recepce
* Přijímání a odesílání zásilek messengerem
* Uvítání návštěv
* Vyřizování pošty a emailů

Platové ohodnocení: 150 Kč/hod
Pracovní doba: flexibilně 10 hodin týdně (alespoň 3 dny v týdnu od 16:00 do 18:00)
Lokalita: Praha 4 Novodvorská

* Zkušenosti na firemní recepci

již byla obsazena."

ID nabídky:  517196800