Agentka.cz Praha  SKLADNÍK/CE - JEDNA SMĚNA - od 23 000 Kč/měs.

SKLADNÍK/CE - JEDNA SMĚNA - od 23 000 Kč/měs.

07.04.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici SKLADNÍK/CE - JEDNA SMĚNA - od 23 000 Kč/měs. v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 23 000 až 25 300 Kč
Nabízený plat je pro profesi skladník průměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Čeština - C1 - aktivně
Slovenština - C2 - expert

Máte zkušenosti s prací ve skladu, je pro Vás lokalita Praha 9 - Horní Počernice dobře dostupná a chcete pracovat v jednosměnném provozu?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:
* vykládka a nakládka zboží
* obsluha VZV
* kontrola dokladů
* evidence údajů o zásobách, o jejich pohybu a aktuálním stavu
* doprava zboží do externího skladu

Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice
Nástup: ihned
Mzda: od 23 000 Kč/měs. + 10% variabilní složka ze základní mzdy + 13.mzda
PRÁCE NA JEDNU SMĚNU - od 7:00 do 15:30

* 5 týdnů dovolené
* 13.mzda vyplácena již před Vánoci
* variabilní složka mzdy až do výše 10% ze základní mzdy
* pracovní smlouva na dobu neurčitou

již byla obsazena."

ID nabídky:  517518848