Shade

Agentka.cz Frýdek-Místek  Zemědělští inspektoři

Zemědělští inspektoři

10.06.2020

Společnost ÚSTŘEDNÍ KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÝ hledá nové zaměstnance na pozici Zemědělští inspektoři v lokalitě Frýdek-Místek.

Zaměstnavatel ÚSTŘEDNÍ KONTROLNÍ A ZKUŠEBNÍ ÚSTAV ZEMĚDĚLSKÝ
Adresa pracoviště 4. května 217
738 01 Frýdek-Místek
GEO: 49.669022, 18.339208
Úvazek jednosměnný provoz
Plat 22 980 až 33 790 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání Bakalářské

Další informace

A11 z:9/4/2020 a:8/6/2020
Požadujeme:
- odborné zaměření vzdělání - obory zemědělství a lesnictví nebo biologické obory a současně
splňuje podmínku odborné způsobilosti dle § 82 odst. 3 nebo § 83 odst. 1 zákona o rostlinolékařské péči č. 326/2004 Sb.
- §82 (3) Osoba odborně způsobilá k výkonu činností:
a) získala vysokoškolské vzdělání v oblasti Zemědělství nebo Biologie, ekologie a životní prostředí se zaměřením na rostlinolékařství,
b) je absolventem programu celoživotního vzdělávání se zaměřením na rostlinolékařství,
c) je držitelem vědecké hodnosti v oboru rostlinolékařství nebo ochrany rostlin,
d) získala střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru Rostlinolékařství nebo Ochrany rostlin, nebo
e) získala střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru Vinohradnictví, Zahradnictví, Lesnictví nebo vyšší odborné vzdělání ve skupině oborů Zemědělství a lesnictví a zároveň praxi nejméně dva roky v oboru rostlinolékařství, nebo
f) získala osvědčení o profesní kvalifikaci pro činnost zemědělského poradenství pro ochranu rostlin nebo rostlinolékaře 99).
§83 Služební orgán může do služebního poměru přijmout i takovou osobu, která svým vzděláním nesplňuje odbornou způsobilost uvedenou v § 82 odst. 3, tato osoba bude přijata do služebního poměru na dobu určitou.
§83 Státní zaměstnanec předloží nejpozději do 2 let ode dne vzniku služebního poměru potvrzení o zápisu ke studiu podle § 82 odst. 3, pokud tam neučiní, jeho služební poměr skončí. Tato situace nastane i tehdy, pokud by své studium ukončil jiným než řádným způsobem.
§83 Po doložení odborné způsobilosti dle § 82 odst. 3 se změní zaměstnancova doba trvání služebního poměru na dobu neurčitou.
- řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- dozor nad plněním povinností na úseku ochrany před zavlékáním a šířením škodlivých organizmů (ŠO)
- odborné šetření při podezření z výskytu regulovaných ŠO
- příprava podkladů pro řízení o mimořádných rostlinolékařských opatřeních
- místní šetření pro řízení o oprávnění k vydávání rostlinolékařských pasů
- monitoring a průzkum výskytu ŠO
- základní detekce a diagnostika ŠO, odběr úředních vzorků
- dílčí úkony při provádění kontroly rozmnožovacího materiálu.
Nabízíme:
- vhodné i pro absolventy škol
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.
Kontakt telefonicky.

již byla obsazena."

ID nabídky:  518274560