Agentka.cz Nošovice  Specialisté účetního oddělení (zástup za mateřskou dovolenou)

Specialisté účetního oddělení (zástup za mateřskou dovolenou)

22.04.2020

Společnost Mobis Automotive Czech s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Specialisté účetního oddělení (zástup za mateřskou dovolenou) v lokalitě Nošovice.

Zaměstnavatel Mobis Automotive Czech s.r.o.
Adresa pracoviště Hyundai 171
739 51 Nošovice
GEO: 49.6576796, 18.4452978
Úvazek pružná pracovní doba
Plat 26 000 až 36 000 Kč
Nabízený plat je podprůměrný
Vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Další informace

A16 z:20/4/2020
Náplň práce:
- příjem, kontrola, účtování a schvalování přijatých faktur
- zpracování a vedení agendy DPH
- správa investičního majetku
- evidence drobného majetku
- zpracování silniční daně a daně z nemovitostí
- spolupráce při účetních závěrkách, kontrollingu a reportingu
- IFRS reporting mateřské společnosti
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na podobné pozici výhodou
- znalost účetní a daňové legislativy
- znalost správy aktiv, fakturace
- znalost systému SAP výhodou, nikoliv podmínkou
- znalost Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) výhodou
- znalost MS Office, zejména Excel
- znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni - podmínkou (denní komunikace v písemné i ústní formě)
- samostatnost, zodpovědnost, přesnost, týmový hráč
- nástup ihned
- jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.
Nabízíme:
- kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
- odborný a kariérní růst
- zaměstnanecké výhody
- místo výkonu: Nošovice
POHOVORY NYNÍ PROBÍHAJÍ ONLINE!
Naše společnost přijala mnohá bezpečnostní a preventiní opatření ve vztahu ke koronaviru:
- pravidelné měření teploty všech zaměstnanců
- zaměstnanci nosí roušky a je to přísně hlídáno
- výrazné omezení pohybu osob, které nejsou zaměstnanci, na nezbytně nutné minimum - při vstupu je všem změřena teplota bezdotykovým teploměrem, vstup do areálu pouze v roušce a podepisují čestné prohlášení, že nepobývali v rizikové oblasti
- úklid dezinfekčními prostředky několikrát denně (kliky dveří, vodovodní kohoutky, zábradlí, podlahy apod.)
- dezinfekce společných prostor generátory mlhy
- rozmístění dezinfekčních gelů a informačních cedulí po budově
- v jídelně jsou distribuovány balené příbory
- v jídelně je k dispozici zázvorový čaj působící blahodárně na imunitní systém
- firemní autobusy jsou dezinfikovány jak dezinfekcí tak i ozónovým generátorem před každou jízdou.
Nabízíme:
- bonusy/prémie, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu ve 100% výši, dovolená až 26 dní, školení, závodní stravování, firemní akce a mnoho dalšího.
V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém a anglickém jazyce.
Informace o zpracování osobních údajů najdete na internetových stránkách www.mobis-auto.cz.

již byla obsazena."

ID nabídky:  518815488