Shade

Agentka.cz  KONTROLOR POTRAVIN, DIVIŠOV, až 30 000 Kč

KONTROLOR POTRAVIN, DIVIŠOV, až 30 000 Kč

02.06.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici KONTROLOR POTRAVIN, DIVIŠOV, až 30 000 Kč v lokalitě .

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa
GEO: 49.8782223, 14.9362955
Úvazek plný
Plat 25 000 až 30 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi kontrolor podprůměrný
Vzdělání Střední s maturitou
Požadujeme Angličtina - B1 - středně pokročilý

Další informace

Hledáte si stabilní zaměstnání?
Nemáte zkušenosti, ale rádi byste pracovali v oblasti potravinářství?
Máme pro Vás skvělou příležitost!

Náplň práce:
* Kontrola kvality potravin pří příjmu, výdeji a distribuci zboží směrem k zákazníkovi
* Příprava pravidelných reportů ohledně kvality, stavu a množství potravin
* Příprava reportů k aktuálnímu stavu potravin
* Kontrola certifikace dodavatelů

Lokalita: Divišov u Benešova
Směny: Po - Pá: 8:00 - 16:30
Nástup: Dohodou, možný ihned

* Příspěvek na dopravu
* Stravenky
* Pravidelné navyšování mzdy
* Měsíční bonus 15%
* Ovoce a zelenina na pracovišti ZDARMA
* Zajištění oprávnění na VZV
* Zajištění ochranných pracovních pomůcek ZDARMA

již byla obsazena."

ID nabídky:  519832832