Agentka.cz Praha  ASISTENT/KA MARKETINGU, PRODUCT MANAGEMENT, 35 000 Kč

ASISTENT/KA MARKETINGU, PRODUCT MANAGEMENT, 35 000 Kč

03.06.2020

Pracovní agentura Grafton Recruitment s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici ASISTENT/KA MARKETINGU, PRODUCT MANAGEMENT, 35 000 Kč v lokalitě Praha.

Agentura Grafton Recruitment s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Praha
GEO: 50.0878114, 14.4204598
Úvazek plný
Plat 30 000 až 35 000 Kč
Nabízený plat je pro profesi marketingu průměrný
Vzdělání Bakalářské
Požadujeme Angličtina - C1 - aktivně
Čeština - C2 - expert

Hledáte si pracovní uplatnění v oblasti PRODUCT MANAGEMENTU? Chcete se dozvědět více o oblasti elektroniky? Zašlete nám svůj životopis na pozici ASISTENT/KA MARKETINGU a odstartujte svoji kariéru ve společnosti působící v oblasti elektroniky a nových technologií.

Náplň práce:
* příprava materiálů týkajících se business aktivit
* podpora zákazníků ve zpracovávání objednávek v SAPu a doručení produktů
* asistence marketingovému týmu v oblasti Purchase/Sales/Inventory a plánování
* tvorba produktových prezentací
* sledování konkurence

Nástup: IHNED
Plat: 30-35 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 8 Karlín

* roční odměna
* 5, 7 nebo 10 sick days v závislosti na délce pracovního poměru
* v pátek zkrácená pracovní doba
* 5 týdnů dovolené (navýšení dovolené po 5 letech)
* Multisport karta (zaměstnanec hradí 200 Kč)
* plně hrazený příspěvek na MHD (vyplácen kvartálně)
* stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
* moderní kanceláře kousek od centra Prahy

již byla obsazena."

ID nabídky:  519875328