Agentka.cz Frýdek-Místek  Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (ciz)

Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (ciz)

05.06.2020

Pracovní agentura NAMZOR s.r.o. hledá pro svého klienta kandidáty na pozici Obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (ciz) v lokalitě Frýdek-Místek.

Agentura NAMZOR s.r.o.
Další nabídky této agentury »
Adresa Příborská 818
738 01 Frýdek-Místek
GEO: 49.6707471, 18.3257647
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 16 100 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha strojů podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

A02 z:1/6/2020 (CIZ)
Místo výkonu práce:
EKOMILK a.s.
- Příborská 818, 738 01 Frýdek-Místek.
Náplň práce:
- jedná se o fyzicky namáhavou práci, práce u stroje.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu
- spolehlivost, pracovitost, práce je vázána termínem.
Rozvrh pracovní doby:
- práce ve dvousměnném provoze,
- po-pá, ranní směna 6-14:00 hod., odpolední směna 14-22:00 hod.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem.

již byla obsazena."

ID nabídky:  520263424