Agentka.cz Kožlany  Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

18.06.2020

Společnost okma service s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů v lokalitě Kožlany.

Zaměstnavatel okma service s.r.o.
Adresa pracoviště Japonská 461
331 44 Kožlany
GEO: 49.9926337, 13.526193
Úvazek dvousměnný provoz
Plat 15 200 až 15 500 Kč
Nabízený plat je pro profesi obsluha podprůměrný
Vzdělání Základní + praktická škola

Další informace

Místo výkonu práce: Japonská 461, Kožlany 331 44
Náplň práce: Práce ve výrobě na dvousměnný provoz jako obsluha zařízení na úpravu kovových materiálů, jejich povrchu.
Požadujeme:
- dobrou zdravotní způsobilost,
- odpovědnost a samostatnost,
- ochotu a pracovitost
Nabízíme: Příspěvek na stravenky
První kontakt: e-mailem, telefonicky v po-pá mezi 9. a 15. hodinou

již byla obsazena."

ID nabídky:  521777920

Další nabídky práce společnosti okma service s.r.o.

Další nabídky práce v lokalitě Kožlany »